השתלת שיער בשיטת FUE

השתלת שיער בשיטת DHI

טיפולי פלזמה

הלבנת שיניים בקרוב בלייזר

פתרונות מתקדמות לנשירת שיער

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השתלת שיער כמה עולה

  השתלת שיער כמה עולה

  24 באפריל 2022

  siteadmin

  אם אתם שואלים את עצמכם מהו התקציב אשר יידרש לכם עבור השתלת שיער – הרי שהמאמר הבא רלוונטי לכם. אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הבאה: השתלת שיער כמה עולה הרי שכו כל דבר בחיים אין מחיר נקוב אחד. למגוון של גורמים כמו המקצועיות והניסיון של הרופא המנתח, סוג הטיפול והיקף ההשתלה הדרוש ועוד – ישנה השפעה על המחיר.

  השתלת שיער כמה עולה – התשובה תפתיע אתכם לטובה

  כמובן שהמחיר משתנה בהתאם לשטח ההשתלה. אם יש צורך בביצוע השתלה רק במפרצים, כמובן שזה לא יהיה אותו המחיר כמו ביצוע השתלת שיער בראש כולו. השתלת שיער כמה עולה נגזרת מהיקף שטח הפנים של ההשתלה ומהאזור בו מתבצעת ההשתלה. השתלת שיער יכולה להתבצע באזורים שונים כמו המפרצים, הקרקפת, הגבות, והזקן. היקפו של שטח ההשתלה משפיע על מחירה של השתלת השיער. בהערכה גסה השתלת שיער עולה כמה אלפי שקלים, אבל לא בהכרח עם מספר חד ספרתי.

  סוג השתלת שיער

  גורם נוסף אשר משפיע על המחיר ומשפיע על התשובה לשאלה השתלת שיער כמה עולה – הוא כמובן סוג השתלת השיער. יש טכניקות חדשניות ומתקדמות איתן ניתן להגיע לתוצאות יעילות וטובות יותר. ולכן כאשר אתם מקיימים פגישת אבחון עם הרופא המנתח הוא ייבחר עבורכם את סוג ההשתלה המתאימה עבורכם.

  הרופא המנתח

  ובהקשר הזה נגיע לנקודה חשובה ביותר והיא הרופא המנתח עצמו. זהו כמובן גם גורם אשר משפיע על התשובה לשאלה השתלת שיער כמה עולה. חשוב ביותר לעבור את תהליך את השתלת השיער אך ורק אצל רופא מיומן ומקצועי בעל מומחיות ספציפית להשתלת שיער.

  שימו לב היטב

  במידה וקיבלתם הצעת מחיר שלטעמכם היא זולה מתי כמובן שזה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. השתלת שיער כמה עולה לא יכולה לעלות מחיר נמוך מדי. מדובר בתהליך רפואי-אסתטי שכולל השתלת אל תוך שכבות העור של זקיקי שיער, ולכן לא ייתכן שתקבלו הצעת מחיר ממש זולה. שימו לב שאתם עוברים את פגישת האבחון אך ורק אצל הרופא המנתח עצמו ולא אצל יועץ המכירות של המכון.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   עוד בנושא

   מכון להשתלת שיער

   היום, שוק התשלת שיער מתפתח בצורה מאוד מהירה ויש הרגבה מרפאות בארץ ובחו"ל המשתילות שיער. השתלת שיער זו ניתוח זעיר שמבוצע על ידי רופא מוסמך בלבד , חלק גדול מהמרפאות האלו עובדים ללא הנחיות איגוד הרפואה העולמי ואפילו ללא נוכחות רופא , מרפאות כאלה לא תמצא בארץ כי כאן יש השגחה ממשרד הבריאות לעומת בחו"ל ברבה מדינות אין השגחה עובדים בצורה...
   קרא עוד

   השתלת שיער FUE

   היום, כשליש מהגברים סובלים מנשירת שיער עם בגילאים צעירים בשנות ה-20 , לאנשים זו לא מפריע לאחרים זה קריטי ומנסים כל מיני טיפולים שמנים סירום שמפו  רובם לא עוזר. מלפני כמה שנים טובות התחילו לפתח ולעבוד בשיטת ה FUE שבה בעצם מוציאים זקיקים מאזור העורף שנקרא האזור התורם ומשתילים אותו באזור המקבל.  כמובן זו פעולה תחת הרדמה מקומית לקרקפת מבוצעת על ידי...
   קרא עוד

   השתלת שיער DHI

   השתלת שיער בשיטת DHI  זו השתלה המיועדת לנשים במיוחד שבה לא צריך לגלח את האזור המקבל. השתלת שיער טבעי לרוב מבוצעת בשיטת FUE שבא מגלחים את השיער לפני הפעולה , הרבה נשים נמנעו מהשתלת שיער בגלל הצורך בגילוח שיער , בימינו אלה פותחה שיטת ה DHI  שהיא בעצם השתלת שיער טבעי על ידי כמה שלבים. שלב ראשון הוצאת זקיקים מאזור התורם שבה...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי