השתלת שיער בשיטת FUE

השתלת שיער בשיטת DHI

טיפולי פלזמה

הלבנת שיניים בקרוב בלייזר

פתרונות מתקדמות לנשירת שיער

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  השתלת שיער מחיר

  לפני שאתם מתחילים לחשב עבור ניתוח השתלת שיער מחיר משתלם, חשוב לציין עד כמה הליך השתלת שיער יכול להיות משנה חיים, לכן עליכם תמיד לבחון כל דרך אחרת שתוכלו לפני שתבחר בניתוח מיד. לא משנה כמה גדול או קטן ניתוח עשוי להיות, מדובר בהתחייבות רצינית, וצריך להקדיש לזה מחשבה רבה לפני קבלת ההחלטה. השיער שאתם יכולים להשתמש בו להשתלה נמצא במלאי מוגבל. החדשות הטובות הן ששיער זה מגיע מאזור שאינו נוטה לנשירת שיער. זה אומר שאתם לא צריכים לדאוג שתעברו השתלת שיער עכשיו, רק כדי שאותו שיער ייפול מאוחר יותר. לפני שאתם מגיעים להחלטה הרת הגורל, אתם יכולים להתייעץ עם המומחים הטובים ביותר בארץ בתחום השתלת השיער של NEWLOOK CLINIC. הם ישמחו לתת לכם הערכת מצב, טיפול מומלץ וכמובן ולהציע לכם את המחירים הטובים ביותר.

  איך למצוא עבור ניתוח השתלת שיער מחיר משתלם?

  אנחנו לא נשקר ונגיד שהשתלות שיער הן זולות. הן לא. הן דורשות השקעה כספית גדולה למדי, כך שהשאלה מתי כדאי לכם לעשות אחת עשויה מאוד להיות תלויה במחיר. האם תוכלו להרשות לעצמכם השתלת שיער או שאתם צריך יותר זמן כדי לחסוך לכזו? כאשר אתם עורכים את המחקר שלכם ומחפשים עבור השתלת שיער מחיר משתלם במיוחד, זה רעיון טוב לא רק להשוות מחירים אצל ספקים שונים, אלא גם את תוכניות המימון וההצעות המיוחדות שלהם.

  מאיזה גיל אפשר לעבור השתלת שיער ומה המחיר?

  מומלץ להמתין עד גיל 30 אם אתם יכולים לפני שאתם מתעניינים ובודקים השתלת שיער מחיר, אך ניתן לעשות החרגה לגבי מטופלים בודדים ודרישותיהם. מה שחשוב לציין הוא שמטופלים שאכן בוחנים ניתוח היו צריכים לייצב את נשירת השיער שלהם. הליכי השתלת שיער ממלאים למטופלים שיער במקום בו הם התקרחו, והמטרה של הטיפול היא להשתיל שיער קבוע. אם המטופלים ימשיכו לאבד שיער הם יישארו עם אזורים של שיער במקום של השתלת שיער וכתוצאה מכך ללא שיער באזורים אחרים. בדרך כלל כאשר מטופלים מתקרבים לגיל 30 נשירת השיער שלהם יכולה להאט ולהיות צפויה יותר וזה הגיל שבו מומלץ לחפש עבור ניתוח השתלת שיער מחיר משתלם. וכאן NEWLOOK CLINIC ישמחו להציע לכם מגוון הצעות מעניינות. אז למה אתם מחכים?

  מחיר השתלת שיער

  מחיר השתלת שיער

  מחיר השתלת שיער משתנה מאדם לאדם, ולכן לא ניתן לספק הערכה מדויקת באינטרנט או בטלפון. אם אתם מעוניינים בהליך של השתלת שיער, דבר ראשון מומלץ לבקר במכון NEWLOOK CLINIC ולקבוע פגישת ייעוץ אישית כדי לשאול את כל השאלות החשובות, וכמובן לקבל גם הצעת מחיר משתלמת. המכון עובד רק עם המנתחים הטובים ביותר בתחום ומספק לכם ליווי צמוד של מומחים לאורך כל הדרך.

  כיצד לבחור מנתח מנוסה לא על סמך מחיר השתלת שיער?

  חשוב למצוא מנתח מוסמך ומנוסה בביצוע ניתוח מסוג זה, אך יש לקחת בחשבון כי ניסיונו של המומחה יכול להשפיע על מחיר השתלת שיער.  כאשר אתם ניגשים לפגישת ייעוץ עם המנתח תשאלו את המנתח שלכם מספר שאלות:

  • על הכישורים והניסיון שלהם
  • כמה השתלות שיער הם ביצעו
  • כמה השתלות שיער הם ביצעו כאשר היו סיבוכים
  • איזה סוג של השתלת שיער הם ימליצו לכם ולמה
  • לאיזה סוג מעקב אתם צריכים לצפות אם דברים משתבשים
  • מה שיעורי שביעות הרצון של המטופלים שלהם

  מה כוללת השתלת שיער ומה טווח המחירים?

  השתלת שיער מתבצעת בדרך כלל בהרדמה מקומית, מה שאומר שתהיו ערים אך לא תרגישו כאב. ישנם 2 סוגים של השתלת שיער:

  השתלת יחידת זקיקים (FUT, או שיטת רצועה):

  • רצועת עור דקה עם שיער מוסרת מהחלק האחורי של ראשכם ומחולקת לחתיכות, שכל אחת מהן מכילה 1 עד 4 שערות (תלי שיער)
  • את השתלים מכניסים לחתכים זעירים שנעשו בקרקפת
  • האזור שבו נלקחות השערות נסגר בתפרים
  • תהיה לכם צלקת בחלק האחורי של הראש, אבל היא לא אמורה להיות גלויה אלא אם כן יש לכם שיער קצר מאוד.

  מיצוי יחידה פוליקולרית ((FUE:

  • החלק האחורי של הראש מגולח
  • שערות בודדות מוסרות 1 על 1 (שתלים)
  • את השתלים מכניסים לחתכים זעירים שנעשו בקרקפת
  • יהיו לכם הרבה צלקות זעירות, אבל הן לא יהיו מורגשות כלל.

  המנתח המנוסה והמקצועי של NEWLOOK CLINIC יגיד לכם איך לטפל בשתלים שלכם, כדי להגיע לאחוזי הצלחה הגבוהים ביותר. אל תוותרו על טיפול מסור וניסיון רב שנים. פנו אל NEWLOOK CLINIC!

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי