השתלת שיער בשיטת FUE

השתלת שיער בשיטת DHI

טיפולי פלזמה

הלבנת שיניים בקרוב בלייזר

פתרונות מתקדמות לנשירת שיער

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מכון להשתלת שיער

  מכון להשתלת שיער

  24 בנובמבר 2021

  siteadmin

  היום, שוק התשלת שיער מתפתח בצורה מאוד מהירה ויש הרגבה מרפאות בארץ ובחו"ל המשתילות שיער.

  השתלת שיער זו ניתוח זעיר שמבוצע על ידי רופא מוסמך בלבד , חלק גדול מהמרפאות האלו עובדים ללא הנחיות איגוד הרפואה העולמי ואפילו ללא נוכחות רופא , מרפאות כאלה לא תמצא בארץ כי כאן יש השגחה ממשרד הבריאות לעומת בחו"ל ברבה מדינות אין השגחה עובדים בצורה שהם קובעים ללא קשר עם עולם הרפואה אומנם יש כאלו שעובדים עם איכות טובה אבל עדיין הם עובדים בלי השגחה ובלי אישור בכלל לבצע פעולות אלה.

  בארץ, יש כמה מכונים שבכולם לאחר בדיקה ראינו שמדובר ברופאים מוסמכים עם נסיון , נונתים שרות מצוין עם עבודה איכותית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   אחריות

   בדקו כי מכון להשתלת שיער שאתם בוחרים הוא מכון אשר מציע אחריות על הטיפול. האחריות במסגרת השתלת השיער כוללת התחייבות לתוצאות ואחריות לתיקונים ולטיפולים נוספים בהמשך הדרך ככל שיהיה צורך.
   קליניקה מקצועית להשתלת שיער היא קליניקה אשר מציעה לרשותכם צוות רופאים מנתחים מומחה לתחום ומיומן, וצוות פרא-רפואי מקצועי ומנוסה. חשוב שהקליניקה תציע לכם את שיטת השלת השיער אשר מתאימה לכם, אחרי אבחון ופגישה עם רופא בקליניקה.
   אתם יכולים בצורה קלה מאוד לשים מאחוריכם את נושא ההתקרחות, ולהנות ממראה צעיר יותר ללא קרחות ועם חיוך מקצה לקצה. אל תוותרו על טיפול במכון להשתלת שיער.

   רופא מומחה וצוות רפואי

   התהליך הניתוחי של השלת שיער לא מתבצע רק ע"י הרופא עצמו. הרופא המנתח הוא זה אשר מבצע את ההשתלה עצמה, אך הוא מסתייע בצוות פרא-רפואי שתומך בתהליך ומסייע לרופא מבחינת המכשור הרפואי, החיטוי, הכנת המשטח ופעולות רבות נוספות הדרושות במהלך ההשתלה עצמה. מכון להשתלת שיער אשר מחזיק צוות רפואי ופרא-רפואי מקצועי ומנוסה זה מה שאתם צריכים.

   מכון להשתלת שיער – כל מה שחשוב לדעת

   כאשר בוחרים מכון להשתלת שיער חשוב לוודא שהצוות הרפואי מומחה בשיטות השלת השיעור השונות. רק צוות רופאים מנתח בעל מומחיות והתמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטיקה הוא ההתמחות שאתם צריכים. השתלת שיער היא פרוצדורה שדורשת רמת דיוק מאוד גבוהה, התמחות, מומחיות אסתטית ומומחיות רפואית בתחום. מכון להשתלת שיער מקצועי עם צוות רופאים מיומן שמציע השתלות שיער בטכניקות שונות – זה מה שאתם צריכים. רופאים מנתחים מומחים אשר מבצעים את התהליך עם מכשור רפואי מדויק ומתקדם.

   מכון להשתלת שיער המלצות

   אם אתם מעוניינים לבחון אפשרות של השתלת שיער אתם צריכים לעשות את זה במכון להשתלת שיער אשר מתמחה בכך. קליניקה מקצועית מומחית להשתלת שיער היא קליניקה אשר מתמחה בהשתלות שיער בטכניקות שונות, עם רופאים מנתחים מומחים בעלי ידע רב וניסיון רב שנים. על מנת לבצע בחירה נכונה וחכמה עבור מכון להשתלת שיער – ריכזנו לפניכם מידע חשוב בנושא, אשר יסייע לכם רבות בתהליך.

   עוד בנושא

   השתלות שיער לנשים

   תחום השתלות שיער לנשים מאפשר לנשים רבות הסובלות מהתקרחות בדרגות שונות, לקבל טיפול יעיל ובטוח עם תוצאות טובות מאוד. נשים רבות סובלות מדילול השיער במהלך השנים, ויש לכך סיבות שונות שהן בחלקן גנטיות, רפואיות, סביבתיות ועוד. על מנת לרכז את המידע החשוב בנושא ולבחור טיפול השתלת שיער לנשים, הנה לפניכם המאמר הבא. השתלות שיער לנשים – לעומת גברים יש הבדל מהותי...
   קרא עוד

   השתלת שיער לגברים

   גברים רבים פונים כיום לטיפולי השתלת שיער. השתלת שיער מספקת מענה הרבה יותר טוב למקרים של התקרחות והידלדלות השיער, זאת בהשוואה למענה שמספקים כדורים ומשחות למיניהם. שיעורי ההצלחה לטווח הקצר והארוך בטיפולי משחות וכדורים הינם פחות אפקטיביים לעומת טיפולים מתקדמים וחדשניים של השתלת שיער לגברים. לפניכם כל מה שחשוב לדעת בנושא. טכניקות השתלת שיער לגברים קיימות כמה וכמה טכניקות להשתלת שיער,...
   קרא עוד

   השתלת זקן

   כאשר מדובר על השתלת שיער שהיא השתלת זקן חשוב לדעת שמוצעים היום טיפולים מתקדמים של השתלת זקן ברמת יעילות גבוהה מאוד. השתלת זקן כמובן רלוונטית למגדר הזכרי, והיא מאפשרת להשיג תוצאות מרשימות ויפות מאוד כאשר יש צורך אסתטי בהשתלת זקן. ריכזנו לפניכם את כל המידע החשוב בנושא בצורה תמציתית ופשוטה. מהי השתלת זקן השתלת זקן היא למעשה תת קטגוריה של השתלת שיער...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי